Spaar mee met de Jeugd Sponsor Actie van Poiesz

Ook dit jaar doet FC Burgum weer mee met de Jeugd Sponsor Actie van Poiesz Supermarkten. Van 10 februari tot en met 5 april 2020 krijg je bij iedere 10 euro aan boodschappen bij Poiesz een Jeugd Sponsor Munt. Jij spaart toch ook mee voor onze club? 

Iedere week kun je bij diverse actie-artikelen extra munten sparen. Hoe meer Jeugd Sponsor Munten er voor FC Burgum worden gespaard, hoe meer geld onze club uitgekeerd krijgt aan het eind van de actie. Dus, ga naar de Poiesz en stop de munten in de spaarkoker van FC Burgum!

Benieuwd naar de aanbiedingen voor extra munten? Klik hier...

Let op: Tijdens de actieweek op zaterdag 7 maart helpt FC Burgum MO13-1 bij de verkoop in de winkel van de specifieke weekaanbieding. Klanten ontvangen voor deze aanbieding maar liefst 15 sponsormunten, die voor FC Burgum gespaard kunnen worden. Help je ook mee om het een succes te laten worden? Stop de munten gedurende de actieperiode in de FC Burgum-spaarkoker bij Poiesz!

Expert Meijer
Tiltrans
Jumbo Burgum
Apuls
C. van den Adel