Programma

Programma

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Sportpark Plaats
19 oktober 2019 09:00
Ouwe Syl JO10-1
BBBL79R
VS
FC Burgum JO10-3
LWTX24A
Sportpark Ouwesyl OUDEBILDTZIJL
19 oktober 2019 09:00
GAVC MO13-1
BBBD11T
VS
FC Burgum MO13-1
LWTX24A
Sportpark Meinga GROU
19 oktober 2019 09:30
FC Burgum JO17-3
LWTX24A
VS
LAC Frisia 1883 JO17-5
BBBC24U
Sportpark Het Koningsland BURGUM
19 oktober 2019 09:30
F.C. Burgum JO14-1
LWTX24A
VS
F.C. Burgum JO13-1
Sportpark Het Koningsland BURGUM
19 oktober 2019 10:00
FC Burgum JO8-2
LWTX24A
VS
Harkema Opeinde JO8-1
BBBD74G
Sportpark Het Koningsland BURGUM
19 oktober 2019 10:00
FC Burgum JO10-1
LWTX24A
VS
VEV'67 JO10-1
BBBD344
Sportpark Het Koningsland BURGUM
19 oktober 2019 10:00
Blauw Wit '34 JO11-1
BBBB12K
VS
FC Burgum JO11-1
LWTX24A
Sportpark Wiarda LEEUWARDEN
19 oktober 2019 10:30
ST AVC/Tzummarum MO15-1
BBBB61Y
VS
FC Burgum MO15-1
LWTX24A
Sportpark De Lytse Trije SEXBIERUM
19 oktober 2019 11:00
SJO Feanstars JO17-4
MFFY30O
VS
FC Burgum JO17-2
LWTX24A
Sportpark 't Ketting SURHUISTERVEEN
19 oktober 2019 11:30
FC Burgum MO17-1
LWTX24A
VS
SJO Feanstars MO17-1
MFFY30O
Sportpark Het Koningsland BURGUM
19 oktober 2019 12:00
FC Burgum VR2
LWTX24A
VS
DWP VR1
BBBC25V
Sportpark Het Koningsland BURGUM
19 oktober 2019 12:00
Rottevalle 2
BBBC43Z
VS
FC Burgum 3
LWTX24A
Sportpark 'T Hagehiem ROTTEVALLE
19 oktober 2019 12:15
FC Burgum 2
LWTX24A
VS
Balk 2
BBBB09K
Sportpark Het Koningsland BURGUM
19 oktober 2019 12:15
FC Burgum JO17-1
LWTX24A
VS
SJO Feanstars JO17-1
MFFY30O
Sportpark Het Koningsland BURGUM
19 oktober 2019 14:00
FC Burgum 5
LWTX24A
VS
Jistrum 2
BBBD366
Sportpark Het Koningsland BURGUM
19 oktober 2019 14:00
Nieuweschoot VR1
BBBB654
VS
FC Burgum VR3
LWTX24A
Sportpark De Greiden HEERENVEEN
19 oktober 2019 14:30
FC Burgum VR1
LWTX24A
VS
St.Annaparochie VR1
BBBB31P
Sportpark Het Koningsland BURGUM
19 oktober 2019 15:00
FC Burgum 1
LWTX24A
VS
Kollum 1
BBBF993
Sportpark Het Koningsland BURGUM
20 oktober 2019 10:30
FC Burgum 1 (zon)
LWTX24A
VS
Geel Wit 3
BBBD13V
Sportpark Het Koningsland BURGUM
26 oktober 2019 09:00
FC Burgum JO11-3
LWTX24A
VS
De Sweach JO11-2
BBBC93G
Sportpark Het Koningsland BURGUM
26 oktober 2019 09:00
FC Burgum JO12-3
LWTX24A
VS
Friesland JO12-1
BBBG84Y
Sportpark Het Koningsland BURGUM
26 oktober 2019 09:00
FC Burgum JO9-2
LWTX24A
VS
Nicator JO9-1G
BBBB23O
Sportpark Het Koningsland BURGUM
26 oktober 2019 09:00
FC Burgum JO8-2
LWTX24A
VS
Hardegarijp JO8-2
BBBD70M
Sportpark Het Koningsland BURGUM
26 oktober 2019 09:00
FC Burgum JO17-2
LWTX24A
VS
Dokkum JO17-1
BBBB838
Sportpark Het Koningsland BURGUM
26 oktober 2019 09:00
Buitenpost JO9-1
BBBB919
VS
FC Burgum JO9-1
LWTX24A
Sportpark De Swadde BUITENPOST
26 oktober 2019 09:00
SJO Broekster Walden JO11-1
LZYB172
VS
FC Burgum JO11-2
LWTX24A
Sportpark Damwoude DAMWALD
26 oktober 2019 09:00
Olympia'28 MO13-1
BBBC68C
VS
FC Burgum MO13-1
LWTX24A
Sportpark 't Hoenbroeck HASSELT
26 oktober 2019 09:30
FC Burgum JO15-2
LWTX24A
VS
Grijpskerk JO15-1
BBBD355
Sportpark Het Koningsland BURGUM