GEZOCHT: Sportcafé-toppers voor dinsdag en donderdagavond

Help jij een handje mee in ons sportcafé?  
We zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers voor ons sportcaféteam, die een handje mee helpen in onze sportcafé op dinsdagavond en donderdagavond.

Wat ga je doen?
Als sportcafémedewerker ben je onderdeel van een gezellig, gedreven en goed georganiseerd team vrijwilligers. Samen met je teamleden zorg je voor dat onze leden voor en na de training een drankje en (eventueel) hapje kunnen nuttigen in ons sportcafé.

Wanneer en hoe vaak?
Ongeveer 1x in de 3 of 4 weken, op dinsdagavond van 19:00 tot 22:00 uur en op donderdagavond van 19:00 tot ongeveer 23:00 uur.  De precieze invulling (qua frequentie en begin- en eindtijd) gaat altijd in overleg en op basis van jouw beschikbaarheid. Vaker of minder vaak kan dus ook.

Waarom doen?

  • Het is gezellig
  • Het is een toegankelijk functie, gastvrijheid is het enige vereiste
  • Je krijgt een FC Burgum-polo voor je kantinediensten

Kop jij deze vacature in óf geef jij de assist door ons iemand anders te tippen? 😊
Laat het dan weten aan onze vrijwilligerscoördinatoren Richard de Boer (0655513904) of Willem Vlietstra (0618289148). Mailen kan ook, naar vrijwilligers@fcburgum.nl.

Jumbo Burgum
Expert Meijer
C. van den Adel
Apuls
Tiltrans
Sonac