Trainers, teammanagers, scheidsrechters en kantinemedewerkers opgelet: Inleveren VOG

Trainers, teammanagers/leiders, scheidsrechters en kantinemedewerkers die nog geen Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) hebben ingeleverd, ontvangen binnenkort een e-mail van de Dienst Justis. Via deze link kunnen vrijwilligers (gratis) een VOG aanvragen. Daarom graag je mailbox in de gaten houden, de instructies opvolgen en de VOG (het originele document) zo spoedig mogelijk inleveren. 

Inleveren kan bij:

  • Gea Fennema, De Kastanje 36
  • Geeske Wijmenga, Tjalling H. Haismastraat 38
  • Willem Vlietstra, Kolfbaan 102

Waarom een VOG inleveren?
FC Burgum wil zich ervoor inspannen dat jongeren veilig kunnen sporten. Dit betekent dat al onze vrijwilligers, die direct of indirect met onze jongeren binnen onze club te maken hebben, een VOG dienen in te leveren. 

Andere vrijwilligers volgen later
Naast trainers, teammanagers en kantinemedewerkers, vragen wij ook alle andere vrijwilligers een VOG in te leveren. Daarover communiceren wij op een later moment.

Alvast bedankt voor je medewerking!


Het bestuur

Expert Meijer
Jumbo Burgum
Tiltrans
C. van den Adel
Apuls
Sonac