De laatste ronde! Doe jij ook mee?

De virtuele kantine op www.rondjevoorjeclub.nl sluit bijna, de laatste ronde is begonnen. Heb jij al een rondje gegeven voor FC Burgum?

Geef je club een rondje!
Geen kerstborrels en nieuwjaarsrecepties dit jaar. Behalve alle gezelligheid die we missen, loopt onze club ook veel inkomsten mis. Daarom roepen wij iedereen op om online een rondje te geven voor onze club in de virtuele kantine. Je krijgt hier geen drankjes voor terug, maar helpt FC Burgum hier enorm mee in deze lastige tijd.

Ja, ik geef een rondje

Jan van Halst naar FC Burgum?
Als FC Burgum in de periode van 21 december t/m 31 december nog minimaal 10 rondjes ontvangt, dan maken we kans op een geweldige prijs: een gezellige avond in onze kantine met Jan van Halst, zodra de coronamaatregelen dat weer toelaten!

Help je mee?

Geef FC Burgum een rondje!

Kijk voor meer informatie op: www.rondjevoorjeclub.nl/laatsteronde

Jumbo Burgum
Tiltrans
C. van den Adel
Expert Meijer
Apuls
Sonac