Samen het nieuwe jaar goed beginnen met een online pubquiz!

Een nieuwjaarsbijeenkomst in ons nieuwe sportcafé is dit jaar helaas niet mogelijk. Toch willen we het jaar samen goed beginnen! Daarom hebben we een alternatief bedacht: een online pubquiz op vrijdagavond 22 januari 2021 om 20.00 uur. Doe je mee? Meld je uiterlijk 20 januari aan via aanmelden@fcburgum.nl. Graag je naam, adres en leeftijd bij de aanmelding vermelden. Deelname is gratis!

Gezelligheid in quizvorm
Met deze online pubquiz willen we met onze leden, vrijwilligers, sponsoren en trouwe supporters toch een gezellige avond hebben. Bijkomend voordeel is dat we onze kennis ook nog flink kunnen opvijzelen!😁  Want, hoe staat jouw algemene kennis er eigenlijk voor? Wat weet je allemaal van onze club FC Burgum? Hoe muzikaal ben je? Ben je visueel goed ingesteld? Daar gaan we achter komen in zes rondes van tien vragen! Wie komt als winnaar uit de bus?

Houd rekening met de coronamaatregelen!
Je kunt je alleen, als gezin of met vrienden aanmelden. Houd hierbij natuurlijk wel rekening met de geldende coronamaatregelen, en dat betekent maximaal 2 bezoekers thuis ontvangen.

Lekkere versnaperingen
Binnenkort ontvang je meer informatie over de invulling van de avond en hoe je precies mee kunt doen. Als je meedoet, ontvang je per team nog wat lekkere versnaperingen om de avond extra gezellig te maken. Graag online tot ziens op vrijdagavond 22 januari 2021!

 

C. van den Adel
Sonac
Expert Meijer
Apuls
Jumbo Burgum
Tiltrans