Spectaculaire aankondigingsvideo voor 'De belronde'

Ons fanatieke en gezellige vrijwilligersteam is continue op zoek naar versterking. Om beter te weten te komen welke (familie van) leden ons nu of in de toekomst een handje willen helpen, en op welke manier, bellen we tussen 15 en 19 maart zoveel mogelijk leden. Daarbij krijgt elk gebeld lid de gelegenheid om vragen en tips voor onze club door te geven. 
 
Alles met het doel onze club samen nog mooier te maken én om zoveel mogelijk mensen onze clubliefde te laten ervaren. 
 
Bekijk hier alle vrijwilligerfuncties: https://www.fcburgum.nl/vrijwilligers 
 
Wil je ons zelf laten weten dat je in actie wilt komen voor FC Burgum? Laat het onze vrijwilligerscoördinatoren Richard de Boer (0655513904) en Willem Vlietstra (0618289148) weten. Mailen kan ook, naar vrijwilligers@fcburgum.nl.

Tiltrans
Jumbo Burgum
C. van den Adel
Expert Meijer
Apuls
Sonac